www.campersystem.pl << Kolumny do dystrybucji prądu i wody dla kamperów. Infrastruktura dla kamper parków >> www.campersystem.pl


_alienHome_alienHome
_alienHome_alienHome

Warszów, Poland, 4-6B Wschód

Poniedziałek na fali

Kiedy będzie w końcu ciepło!! Udało się trochę popływać w Świnoujściu/Warszów mimo to w łapy temperatura kosiła bezlitośnie. Woda jest akceptowalna ale odczuwalna temperatura powietrza porażka.

Wiało ze wschodu więc w Warszowie było lekko z prawej strony, falka fajna, po południu dodatkowo się rozbujała i można polecieć lub objechać loszkę. Niestety jeden z tych lotów zakończył się dość płaskim lądowaniem które rozpołowiło mi FreeSex'a na dwie części. Przyczyną rozpołowienia mogą być może koniki, które ostatnio zaatakowały moją deske. Akcja miała miejsce w morzu więc miałem dwie opcje powrót wpław albo spróbować dopłynąć do brzegu na dwóch połówkach złączonych jedynie ślizgiem. Udało się dopłynąć ale niesamowite wrażenie płynąć z falą na takiej nietypowej konstrukcji. Po 18:00 wszyscy zawinęli się do domu.

Szczęśliwie z Francji wyruszył już transport desek Exocet'a więc na dniach będą nowe zabawki. Najbardziej mi żal Suffki, która miała na dniach przejąć tą deskę :(.

ps. Zapomniałem wspomnieć, że pływanko było na 5.025 kwietnia '05

Autor zdjęć - Bogo25 kwietnia 2005 (22:03:40) - witek prytek (prytek at poczta dot onet dot pl), napisał/a :
WSPÓŁCZUCIA PO STRACIE UKOCHANEJ DESECZKI
BIEDNA SÓWKA OJ
KORNIKI CHYBA ZROBIŁY WIĘKSZE SPUSTOSZENIE NIŻ SIĘ MOGŁO WYDAWAC
M I W


25 kwietnia 2005 (22:05:42) - Tomek (boodarider at interia dot pl), napisał/a :
konkret!!!!!!!!!!!!!!!!!


26 kwietnia 2005 (18:10:28) - J@co, napisał/a :
To jaka to deska?Muszę wiedzieć co wytrzyma pode mną


30 kwietnia 2005 (21:24:17) - nurki, napisał/a :
dzien czwarty, dziesiec nurow zaliczonych:) Jutro kolejne trzy. Yoohoo!!! Sloneczko, klapki, krotkie spodenki. Dzis odbylismy wycieczke do Dahabu. Nic sie tam nie zmienilo od naszej ostatniej wizyty. Jutro wrak:)


6 maja 2005 (06:27:57) - PAWEL (SMOSNA at SBCGLOBAL dot NET), napisał/a :
PRZEDNIA JAZDA .POZAZDROSCIC TAKICH WARUNKOW.JAK CZESTO MACIE TAKIE WARUNKI DO PLYWANIA .MIESZKAM W CHICAGO .WYBIERAM SIE DO KRAJU NA WAKACJE CZY WARTO ZABRAC SPRZET ZE SOBA CZY WIEJA TAK LATEM.PRSZE O KONTAKT . PAWEL


6 maja 2005 (11:50:54) - MM (velocita at wp dot pl), napisał/a :
Chicago piekne miasto. Mysle ze Pan KP potwierdzi. Najbardziej podobał mi sie murzyn mowiacy po polsku.


6 maja 2005 (13:46:50) - Pan KP (Carlos at berlin dot de), napisał/a :
Komentarz do posta z 6 maja 2005 (11:50:54) napisanego przez MM :
Oh yees . Chicago piekna miasto! Z tego co pamietac to MM stawiac tzw. kloca na ostatniam pietrzo Sears Tower....6 maja 2005 (14:43:07) - MM (velocita at wp dot pl), napisał/a :
;-)

_wsteczKrok_start_doG�ry_kontakt


www.campersystem.pl << Kolumny do dystrybucji prądu i wody dla kamperów. Infrastruktura dla kamper parków >> www.campersystem.pl