www.campersystem.pl << Kolumny do dystrybucji prądu i wody dla kamperów. Infrastruktura dla kamper parków >> www.campersystem.pl


_alienHome_alienHome
_alienHome_alienHome

Mrzeżyno, Poland, 7-9B Zachód

Jedna z lepszych prognoz sezonu - Ustka i Mrzeżyno

To była jak na razie najmocniejsza prognoza sezonu. Na wtorek miało wiać z południowego zachodu i przekręcać następnego dnia na zachód. Aby wykorzystać ten południowo-zachodni wiatr wybraliśmy się liczną ekipą (pięć busów i osobówki) do Jarosławca. Tam we wtorek zaliczyliśmy delikatne pływanie. Nockę spędziliśmy u Karola, w surfowych apartamentach. Mocno wiać zaczęło około 4:00 na ranem, pamiętam bo mnie obudziło telepanie busem :)

Rano było wiadomo że ten dzień będzie konkretny. Najpierw Baks zwodował się w Jarosławcu, ale go zabijało na 4.0. W tym czasie my dojechaliśmy do Ustki, gdzie był idealny warun side do side-off. Wystartowaliśmy na 4.0 i 4.2, pikanterii całej sesji dodawał falochron usłany gwiazdoblokami, który był poniżej - nie było miejsca błędy.

Z Robercikiem będąc w morzu zobaczyliśmy set fal, które grały główną rolę w filmie „Gniew oceanu”. Były mega duże, nie zawijały się, po prostu potężna masa wody przesuwająca się w kierunku brzegu - największe jakie widziałem na Bałtyku.

Po godzinnej sesji postanowiłem uwiecznić te warunki i najpierw postrzelałem foto/video z brzegu, a później wpakowałem aparat w obudowę i wypłynąłem na płetewkach w tej sajgon. Zaliczyłem trzy sesje z aparatem - niezły materiał wyszedł.

Jak skończyłem to było koło 15:00, chciałem iść pływać dalej ale na 4.2 zabijało, chłopaki też byli zmęczeni. Poszedł plan przeniesienia się na druga stronę portu, na prawo. Tam znowu warunki były zbyt od brzegu i nie było wiatru aby dopłynąć do fal, które były dużo czystsze niż na lewo od portu.

W związku z brakiem wiatru postanowiliśmy z Robercikiem zawinąć na chatę, ale po drodze sprawdzając warunki w Mrzeżynie. Byliśmy na spocie o 18:30. Mało tego dnia popływałem na desce, więcej wpław z kamerą, więc bez zawahania wskoczyłem w piankę i zaliczyłem 1,5h sesje na 3.7, do zachodu słońca.3 września '10Autor zdjęć - Bogo, Robercik3 września 2010 (15:14:54) - kuli , napisał/a :
waruny miazga, swietne zdjecia
pozdro ;)


5 września 2010 (21:42:46) - Carlos, napisał/a :
oj tam, oj tam zabijalo na 4.2 - krzepy nie masz :)))


6 września 2010 (20:14:36) - lg, napisał/a :
http://picasaweb.google.pl/103391257391677696665/JarosAwiecIUstka2425082010 r#


18 września 2010 (09:39:00) - Rudy, napisał/a :
Cos Pieknego!
Pozdrawiam!

_wsteczKrok_start_doG�ry_kontakt


www.campersystem.pl << Kolumny do dystrybucji prądu i wody dla kamperów. Infrastruktura dla kamper parków >> www.campersystem.pl