www.campersystem.pl << Kolumny do dystrybucji prądu i wody dla kamperów. Infrastruktura dla kamper parków >> www.campersystem.pl


_alienHome_alienHome
_alienHome_alienHome

Dziwnów - lewo od portu, Poland, 0-0B Północny-wschód

Dwa dobre dni w Dziwnowie
To był dobry początek tygodnia. Poniedziałek i wtorek w Dzwinowie na lewo od portu. W poniedziałek byłem na spocie koło 14:00, fala już była tylko wiatr jeszcze był na większe żagle, więc wystartowałem z 5.0. Po 30 minutach pływania było już dobrze na 4.5, które szybko otaklowałem. Pływaliśmy do wieczora, bo warunki były super, było stosunkowo ciepło, no i fala w tym miejscu przez północno-wschodnim kierunku wiatru jest konkretne.

Nocke liczną ekipą spędziliśmy w Świnoujściu u Robercika. Na wtorek prognoza była ideantyczna, więc w ciemno pojechaliśmy na ten sam spot. Tym razem wiało mocniej i było chłodniej. W ruch poszły żagle z zakresu 4.0-4.5. Temperatura powietrza pozwoliła na 2-3 godzinną sesje. Poza tym padało więc więc koło 14:00 wszyscy zaczęli się zwijać.

Na weekend i początek przyszłego tygodnia prognozują jakiś dziwaczny kierunek wiatru południowy-wschód. Wygląda że będzie trzeba przejechać się na Rugię.

W tym czasie Nikodem popędził na Rugie, oto jak to wyglądało u niego.30 września '10

Autor zdjęć - Bogo10 października 2010 (22:07:28) - lg, napisał/a :
Nikt nie komentuje , to mam parę fotek z
http://picasaweb.google.pl/103391257391677696665/SiepYwaSiespiSiepijeTezTroche#

_wsteczKrok_start_doG�ry_kontakt


www.campersystem.pl << Kolumny do dystrybucji prądu i wody dla kamperów. Infrastruktura dla kamper parków >> www.campersystem.pl