www.campersystem.pl << Kolumny do dystrybucji prądu i wody dla kamperów. Infrastruktura dla kamper parków >> www.campersystem.pl


_alienHome_alienHome
_alienHome_alienHome

Łeba, Secret Spot, Poland, 5-7B Zachód

Pierwszy występ na Bałtyku w tym sezonie

W ostatnią środę zaliczyliśmy chyba pierwszą stosunkowo ciepłą prognozę w Łebie. Można było odrzucić buty, osobiście zostałem z kapturem na głowie. Część osób koczowała w lesie już od poniedziałku, ale nic spektakularnego nie udało im się upolować. Nie wszyscy jednak wybrali Łebę na tą prognozę - Robercik z ekipą pojechali do Danii (Blavand), jedna ekipa wylądowała w Klitmoller/Hanstholm, natomiast Nikodem ruszył na Rugię do Kreptnitz.

Było to moje pierwsze pływanie na Bałtyku w tym roku. Po zimie spędzonej w kilku ciepłych miejscach z idealną falą i wiatrem widok płaskiej Łeby był jak kubeł zimnej wody na głowę.

Łeba, a konkretnie secret spot uznawany jest za super spot wave, a prawda jest taka że od jakiegoś czasu ciężko tam o dobre warunki, które zdarzały się kilka lat temu. Fala jest mała, pojawia się i znika - było lepiej. Osobiście uważam że akcja pogłębiania wejścia do portu, która chyba ma ruszyć w niedługim czasie może poprawi jakość fali, bo w chwili obecnej nie różni się ona niczym od tej którą można zastać na innych spotach naszego wybrzeża.

Poniżej możecie zobaczyć kilka fotek, które strzeliłem po skończonym pływaniu Dla tych którzy na bieżąco chcą śledzić rozwój sytuacji na Secret Spocie w Łebie polecam kamerkę internetową.

Bogo.29 maja '11

Autor zdjęć - Bogo11 sierpnia 2011 (18:04:18) - lg, napisał/a :
http://picasaweb.google.com/103391257391677696665/NajlepszePYwanieSezonuJak DoTejPoryJarosAwiecIUSTKA

_wsteczKrok_start_doG�ry_kontakt


www.campersystem.pl << Kolumny do dystrybucji prądu i wody dla kamperów. Infrastruktura dla kamper parków >> www.campersystem.pl